Вони завзято йшли до перемоги

Команда гуртка « Важка атлетика « ТИТАН » Балаклійського Центру дитячої та юнацької творчості 3 листопада 2019 року представила на чемпіонаті України з підйому на біцепс , становій тязі та багаторазовому жиму Федерації пауерліфтингу України RAW 100 % трьох своїх вихованців.

Виродов Владислав завоював першість виконавши 1-й дорослий розряд у становій тязі 130 кг (вагова категорія до 60 кг,вікова категоряі 16-17 років). Дебютант змагань Воронов Олексій посів перше місце у ваговій категорії до 75 кг та підйомі на біцепс 50 кг. Вперше на змаганнях стартувала Курочка Ганна у багаторазовому жимі 25 кг на 20 повторень,яка стала абсолютною переможницею змагань з цієї дисципліни .

Бажаємо нашим вихованцям міцного здоров'я , успіхів у навчанні, подальших високих досягнень у спорті.